Malwina Bonder

Malwina Bonder

Adwokat w warszawskim biurze globalnej kancelarii DLA Piper, gdzie koordynuje prace zespołu prawników i doradców podatkowych wyspecjalizowanego w doradztwie na rzecz podmiotów z sektora usług płatniczych. Jest liderem zespołu prawnego programu „Od papierowej do cyfrowej Polski” przygotowywanego przez Ministerstwa Rozwoju, Cyfryzacji oraz Zdrowia.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie spółek, oraz prawie usług płatniczych. Od 2010 r. zajmuje się doradztwem korporacyjnym na rzecz wiodących spółek w zakresie ich działalności w Polsce oraz wprowadzania zagranicznych podmiotów na polski rynek. Ponadto, doradza w transakcjach fuzji i przejęć oraz w zakresie globalnych procesów reorganizacyjnych i restrukturyzacyjnych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uczestnik kursów w ramach Centrum prawa amerykańskiego organizowanego we współpracy z Florida University oraz Centrum prawa europejskiego i francuskiego prowadzonego we współpracy z Université de Poitiers.

 

Poznaj wszystkich ekspertówStrona główna
Share This