INSO 2018

X JUBILEUSZOWY KONGRES PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO I RESTRUKTURYZACYJNEGO WRAZ Z UROCZYSTĄ GALĄ

9 LISTOPADA 2018 r. (piątek)

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii -Sala Pod Kopułą- Plac Trzech Krzyży 3/5, Warszawa

Sekcja Prawa Upadłościowego Instytutu Allerhanda serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w jubileuszowym X Kongresie Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego INSO 2018.

Kongres odbędzie się w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie w dniu 09.11.2018r. (piątek).  Przewidziane panele: Legislacyjny, Prawno-Ekonomiczny i Sędziowski.

Corocznie organizowany Kongres jest flagowym wydarzeniem dla teoretyków i praktyków prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego. Przyjęta formuła oraz grono Prelegentów, złożone z najwybitniejszych specjalistów w tych dziedzinach, gwarantują najwyższy poziom pogłębionej akademickiej dyskusji osadzonej w realiach prawniczej praktyki.

W tegorocznej, jubileuszowej edycji planowana jest również Gala która odbędzie się w Sali Olimp na X piętro hotelu Mercure Warszawa Grand  przy ul. Kruczej 28 w Warszawie.

Podczas Gali zostaną wręczone Nagrody im. Prof. Maurycego Allerhanda za wybitne osiągnięcia na polu łączenia prawa i ekonomii. Goście specjalni: m.in. SSA Stanisław Gurgul.

Zarejestruj się już dziś.
Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partner strategiczny

Partner organizacyjny

Partner

Patroni medialni