Umowy w IT – druga edycja

Umowy w IT – druga edycja

Umowy w IT

Zapraszamy na szkolenie przygotowane głównie z myślą o prawnikach, ale też wszystkich, którzy w swojej pracy mają kontakt z branżą IT.

Szkolenie, prowadzone w formule wykładowo – warsztatowej, pozwala na szczegółowe poznanie często hermetycznej terminologii branży informatycznej i jej specyfiki: funkcji, zadań i metod współpracy pomiędzy uczestnikami procesów IT, rodzajów ryzyka związanego z powstawaniem oprogramowania, rodzajów umów dotyczących oprogramowania, wątpliwości związanych z oprogramowaniem na gruncie prawa autorskiego.

Uzupełnieniem szkolenia będzie prezentacja innych ważnych dla praktyki prawniczej dziedzin, związanych z nowymi technologiami.

 

Data i miejsce

Data: 12-13 lutego 2016, godz. 10.00 – 16.00

Miejsce: Budynek Expose, ul. Jasna 10, Warszawa

  

Broszura informacyjna z agendą szkolenia: tutaj

   

Prowadzący

Łukasz Marszał

Programista i Analityk IT. Specjalista ds. oprogramowania w firmie ABB oraz współpracownik naukowy Instytutu Nauk Informatycznych i Matematycznych z zastosowaniem w Ekonomii (INIME).
W ramach współpracy z INIME zajmuje się przetwarzaniem BigData oraz aspektami na pograniczu biznesu i IT. Swoje doświadczenie zdobywał w pracy przy projektach dla sektora finansowego. Specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania – zarówno od strony czysto wykonawczej, zarządzania zespołem informatyków jak i doradztwa biznesowego.
Prywatnie żeglarz, motocyklista i entuzjasta wysokogatunkowych piw.

r.pr. Mateusz Staszek

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorem publikacji z zakresu prawa karnego gospodarczego i skarbowego oraz dotyczących systemów common law.
Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Doradzał m.in. wiodącym podmiotom z sektora: IT, e-commerce, finansowego, chemicznego, elektrycznego, wydawniczego oraz mediów, w tym w spółkom akcyjnym notowanym na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Specjalizuje się zagadnieniach e-commerce i IT ze szczególnym uwzględnieniem umów wdrożeniowych oraz problematyki działalności przedsiębiorców w sieci.

r.pr. Tomasz Wiese

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Egzamin radcowski zdał w 2013 roku z III lokatą w okręgu. Wspólnik i współzałożyciel kancelarii JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni.
Specjalizuje się w problematyce prawnej IT, szczególnie z punktu widzenia ochrony danych osobowych i prawa autorskiego. Posiada doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów na development i serwis oprogramowania komputerowego. W ramach swojej pracy zawodowej prowadzi również liczne szkolenia z zakresu prawa nowoczesnych technologii. Doradza klientom z branży programistycznej jak też e-commerce.
Prywatnie narciarz oraz taternik, wielbiciel opery.

Koszt szkolenia

 
820 zł netto + VAT

Cena zawiera materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz poczęstunek w trakcie przerw lunchowych.
Do ceny należy doliczyć 23% VAT. Wpłaty prosimy dokonywać po otrzymaniu potwierdzenia udziału w szkoleniu, na należące do Instytutu Allerhanda konto: 20 2490 0005 0000 4500 3138 4174
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania planowanego szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych.
 

Rejestracja

W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się u dołu strony.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

23 lipca 2016